augustus 2019

Datum
Tijd
Plaats / vereniging
Type
Informatie
Datum
Van:
12-08-2019
Tot:
23-08-2019
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
DTTV | Dusseldorf
Type
Stage
DTTI Sommer Stage
Informatie

Lode

Datum
Van:
19-08-2019
Tot:
23-08-2019
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Schiedam
Type
Stage
TT4you Trainingsstage
Informatie

Tim

Datum
24-08-2019
Tijd
10:00 uur
Plaats / vereniging
Leidschendam
Type
Toernooi
VVV Top 12 Toernooi
Informatie

Lode

Datum
31-08-2019
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Oberhausen
Type
Wedstrijd
Competitie PSV Oberhausen - Borussia Dusseldorf II
Informatie

Lode

september 2019

Datum
Tijd
Plaats / vereniging
Type
Informatie
Datum
01-09-2019
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Schiedam
Type
Toernooi
NK-B
Informatie

Milo, Tim, Lode

Datum
07-09-2019
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Dusseldorf
Type
Wedstrijd
Competitie: Borussia Dusseldorf II - Mettman Sport
Informatie

Lode

Datum
14-09-2019
Tijd
16:00 uur
Plaats / vereniging
Hilversum
Type
Wedstrijd
Competitie: TTV Hilversum - Tempo Team
Informatie

Tim

Datum
14-09-2019
Tijd
17:00 uur
Plaats / vereniging
Amsterdam
Type
Wedstrijd
Competitie: US - TOGB
Informatie

Milo

Datum
21-09-2019
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Rees
Type
Wedstrijd
Competitie: TTV Rees-Groin - Borussia Dusseldorf II
Informatie

Lode

Datum
21-09-2019
Tijd
17:00 uur
Plaats / vereniging
Amsterdam
Type
Wedstrijd
Competitie: Tempo Team - Hercules
Informatie

Tim

Datum
21-09-2019
Tijd
17:00 uur
Plaats / vereniging
Amsterdam
Type
Wedstrijd
Competitie: Tempo Team 2 - TOGB
Informatie

Milo

Datum
28-09-2019
Tijd
14:00 uur
Plaats / vereniging
Berkel en Rodenrijs
Type
Wedstrijd
Competitie: TOGB - Scyedam
Informatie

Milo

Datum
29-09-2019
Tijd
10:00 uur
Plaats / vereniging
Bit Ede
Type
Stage
RTC Top
Informatie

Barry, Lode, Milo, Tim

Datum
29-09-2019
Tijd
14:00 uur
Plaats / vereniging
Zoetermeer
Type
Wedstrijd
Competitie: Taverzo - Tempo Team
Informatie

Tim

oktober 2019

Datum
Tijd
Plaats / vereniging
Type
Informatie
Datum
Van:
04-10-2019
Tot:
06-10-2019
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Noordwijk
Type
Toernooi
Europe Youth Top 10
Informatie

Lode

Datum
05-10-2019
Tijd
18:00 uur
Plaats / vereniging
Grevenbroich
Type
Wedstrijd
Competitie TTC BW Grevenbroich - Borussia Dusseldorf II
Informatie

Lode

Datum
05-10-2019
Tijd
17:00 uur
Plaats / vereniging
Amsterdam
Type
Wedstrijd
Competitie: Tempo Team - Salamanders
Informatie

Tim

Datum
05-10-2019
Tijd
14:00 uur
Plaats / vereniging
Berkel en Rodenrijs
Type
Wedstrijd
Competitie: TOGB - Pecos
Informatie

Milo

Datum
12-10-2019
Tijd
14:00 uur
Plaats / vereniging
Berkel en Rodenrijs
Type
Wedstrijd
Competitie: TOGB - Klimaatgroep Stars
Informatie

Milo

Datum
13-10-2019
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Meerdere locaties
Type
Toernooi
NSM-B 1e ronde
Informatie

Milo, Tim, Lode

Datum
19-10-2019
Tijd
15:00 uur
Plaats / vereniging
Oegstgeest
Type
Wedstrijd
Competitie: Pecos - TOGB
Informatie

Milo

Datum
20-10-2019
Tijd
10:00 uur
Plaats / vereniging
Bit Ede
Type
Stage
RTC Top
Informatie

Barry, Lode, Milo, Tim

Datum
Van:
26-10-2019
Tot:
27-10-2019
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Leiden
Type
Toernooi
(Jeugd)Masters
Informatie

Barry, Milo, Tim, Lode

november 2019

Datum
Tijd
Plaats / vereniging
Type
Informatie
Datum
02-11-2019
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Heisingen
Type
Wedstrijd
Competitie: SG Heisingen - Borussia Dusseldorf II
Informatie

Lode

Datum
02-11-2019
Tijd
17:00 uur
Plaats / vereniging
Amsterdam
Type
Wedstrijd
Competitie: Tempo Team - Scylla
Informatie

Tim

Datum
03-11-2019
Tijd
10:00 uur
Plaats / vereniging
Bit Ede
Type
Stage
RTC Top
Informatie

Barry, Lode, Milo, Tim

Datum
09-11-2019
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Waldniel
Type
Wedstrijd
Competitie: TTC Waldniel - Borussia Dusseldorf II
Informatie

Lode

Datum
09-11-2019
Tijd
15:00 uur
Plaats / vereniging
Hazerswoude
Type
Wedstrijd
Competitie: Avanti - Tempo Team
Informatie

Tim

Datum
09-11-2019
Tijd
14:00 uur
Plaats / vereniging
Berkel en Rodenrijs
Type
Wedstrijd
Competie: TOGB - US
Informatie

Milo

Datum
10-11-2019
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Tilburg
Type
Toernooi
A-ranglijsttoernooi
Informatie

Barry, Milo, Tim, Lode

Datum
16-11-2019
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Dusseldorf
Type
Wedstrijd
Competitie: Borussia Dusseldor0 II - TTC Union Dusseldorf
Informatie

Lode

Datum
16-11-2019
Tijd
14:00 uur
Plaats / vereniging
Berkel en Rodenrijs
Type
Wedstrijd
Competitie: TOGB - Tempo Team 2
Informatie

Milo

Datum
23-11-2019
Tijd
18:00 uur
Plaats / vereniging
Brand
Type
Wedstrijd
Competitie: SuS Borussia Brand - Borussia Dusseldorf II
Informatie

Lode

Datum
23-11-2019
Tijd
14:00 uur
Plaats / vereniging
Schiedam
Type
Wedstrijd
Competitie: Scyedam - TOGB
Informatie

Milo

Datum
23-11-2019
Tijd
5:00 uur
Plaats / vereniging
Amsterdam
Type
Wedstrijd
Competitie: Tempo Team - Smash
Informatie

Tim

Datum
24-11-2019
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Meerdere locaties
Type
Toernooi
NSM-B halve finale
Informatie

Deelnemers nog niet bekend

Datum
30-11-2019
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Dusseldorf
Type
Wedstrijd
Competitie: Borussia Dusseldorf II - Tus 08 Rheinberg
Informatie

Lode

Datum
30-11-2019
Tijd
14:00 uur
Plaats / vereniging
Middelstum
Type
Wedstrijd
Competitie: Klimaatgroep Stars - TOGB
Informatie

Milo

december 2019

Datum
Tijd
Plaats / vereniging
Type
Informatie
Datum
01-12-2019
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Almere
Type
Toernooi
NJM kwartfinales
Informatie

Barry, Milo, Tim, Lode

Datum
15-12-2019
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Locatie nog niet bekend
Type
Toernooi
NSM-B Finale
Informatie

Deelnemers nog niet bekend

Datum
Van:
21-12-2019
Tot:
22-12-2019
Tijd
10:00 uur
Plaats / vereniging
Bite Ede
Type
Stage
RTC Top
Informatie

Barry, Lode, Milo, Tim

januari 2020

Datum
Tijd
Plaats / vereniging
Type
Informatie
Datum
11-01-2020
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Dusseldorf
Type
Wedstrijd
Competitie: Borussia Dusseldorf II - PSV Oberhausen
Informatie

Lode

Datum
25-01-2020
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Metmann
Type
Wedstrijd
Competitie: Metmann Sport - Borussia Dusseldorf II
Informatie

Lode

februari 2020

Datum
Tijd
Plaats / vereniging
Type
Informatie
Datum
01-02-2020
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Dusseldorf
Type
Wedstrijd
Competitie: Borussia Dusseldorf II - TTV Rees-Groin
Informatie

Lode

Datum
02-02-2020
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Nijmegen
Type
Toernooi
NJM Halve Finale
Informatie

Deelnemers nog niet bekend

Datum
15-02-2020
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Dusseldorf
Type
Wedstrijd
Competitie: Borussia Dusseldorf II - TTC BW Grevenbroich
Informatie

Lode

Datum
Van:
29-02-2020
Tot:
01-03-2020
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Zwolle
Type
Toernooi
NK-A
Informatie

Deelnemers nog niet bekend

maart 2020

Datum
Tijd
Plaats / vereniging
Type
Informatie
Datum
07-03-2020
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Dusseldorf
Type
Wedstrijd
Competitie: Borussia Dusseldorf II - SG Heisingen
Informatie

Lode

Datum
14-03-2020
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Dusseldorf
Type
Wedstrijd
Competitie: Borussia Dusseldorf II - TTC Waldniel
Informatie

Lode

Datum
15-03-2020
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
Den Haag
Type
Toernooi
A-ranglijsttoernooi
Informatie

Barry, Milo, Tim, Lode

Datum
22-03-2020
Tijd
11:00 uur
Plaats / vereniging
Dusseldorf
Type
Wedstrijd
Competitie: TTC Union Dusseldorf - Borussia Dusseldorf II
Informatie

Lode

Datum
28-03-2020
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Dusseldorf
Type
Wedstrijd
Competitie: Borussia Dusseldorf II - SuS Borussia Brand
Informatie

Lode

april 2020

Datum
Tijd
Plaats / vereniging
Type
Informatie
Datum
04-04-2020
Tijd
18:30 uur
Plaats / vereniging
Rheinberg
Type
Wedstrijd
Competitie: TuS 08 Rheinberg - Borussia Dusseldorf II
Informatie

Lode

mei 2020

Datum
Tijd
Plaats / vereniging
Type
Informatie
Datum
10-05-2020
Tijd
9:00 uur
Plaats / vereniging
TT Nijmegen | Nijmegen
Type
Toernooi
NJK-A
Informatie

Barry, Milo, Tim, Lode

juni 2020

Datum
Tijd
Plaats / vereniging
Type
Informatie
Datum
Van:
06-06-2020
Tot:
07-06-2020
Tijd
10:00 uur
Plaats / vereniging
TTV Helden | Panningen
Type
Toernooi
Nederlandse Jeugdmeerkampen Finale
Informatie

Deelnemers nog niet bekend